VŠĮ ŠIAULIŲ RAJONO PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO PRIVATUMO POLITIKA

Vadovaujantis ES reglamento Nr. 2016/679 – dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomens ir tokių duomenų laisvo judėjimo (toliau vadinama Reglamentu) nuostatomis, informuojame, kad VšĮ Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras, juridinio asmens kodas 175874865, adresas J. Basanavičiaus g. 6, Kuršėnai, LT-81183 Šiaulių r., tel. nr.: +370 41 582954, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tvarko Jūsų asmens duomenis (kaip duomenų valdytojas).

Jūsų asmens duomenys: vardas, pavardė, asmens kodas, gyv. vietos adresas, kontaktiniai telefono numeriai, duomenys apie šeimos narius, el. pašto adresas - yra tvarkomi užtikrinant sveikatos paslaugų teikimą. Duomenys gali būti gaunami tiesiogiai iš Jūsų arba iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, viešai prieinamų registrų, valstybės ar savivaldybės institucijų.

Duomenų tvarkymo tikslams įgyvendinti, mes galime pateikti Jūsų asmens duomenis duomenų tvarkytojams, kurie teikia mums paslaugas ir tvarko Jūsų duomenis duomenų valdytojo

vardu.
Mes saugome Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo

tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimas.
Jūs turite teisę prašyti, kad duomenų valdytojas leistų susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą, arba teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą, teisę pateikti

skundą priežiūros institucijai, kaip tai numato Reglamentas.
Jūs taip pat turite teisę prašyti ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti duomenų tvarkymą, ir

teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, reikalauti žmogaus įsikišimo automatiniame sprendimų priėmime, pareikšti savo požiūrį ir užginčyti sprendimą, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Jei Jūsų teisės pažeidžiamos, Jūs galite kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba anksčiau nurodytu telefonu ar pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai arba teismui.

_______________________

JSN Medis 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework